Tüm SEO programları

SEO çalışmaları için kullanılan programlar

Rıfkı ile yaklaşık 1 haftadır işlerimiz vardı yazamadık. Rıfkı ile sizler için kullanılan en önde gelen seo yazılımlarını inceledik. Yeri geldi Rıfkı’ nın nazıyla uğraştım, yeri geldi abi Asuman’ ı nasıl tavlarım ben gibi ara tiyolarla Rıfkı’ yı(Rıfkı kimdir?) gaza getirdim ama ağzından laf almayı başardım 🙂 Yanımda şimdi abi anlattıklarını düzgün dinlesinler diyor 🙂 Hemen heyecana kapılıp herşeye atlayıp bir gecede 10.000 farklı siteye backlinki basıp çıkmasınlar diyor. Yanımda şu an pis pis sırıtıyor. Çayı demledik oturduk yazıyoruz keratayla 😀 Ya kerata deme abi ya.  Tamam len 😀
UYARI: Yazılar tamamen bilgilendirme amaçlı verilmiştir. Otomatik işlemler kirli bir internet meydana getirir. Bu nedenle alt bölümde yer alan yazılımların varlığını bilmeniz için bu yazıyı oluşturduk. Otomatik ve spam işlem yapan hiç bir yazılımın kullanımını tasvip etmiyorum. Bence amaç fayda olmalı yani. Ben bu tarz yazılımları genelde gereksiz harcama olarak görüyor, sizlerede bilgilendirme amaçlı sunuyorum.
YASAL UYARI: Yazımızda hiç bir download linki verilmemiş sadece yapımcıların kendi sitelerinde tanıtım amaçlı koyduğu videolarına yer verilmiştir. Tüm programların hakları Marka sahiplerine aittir.
SON GÜNCELLEME: 31 Ekim 2013
[continue reading…]

{ 66 comments }